Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL eteläisen alueen aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miehet11 / 20 + 10
Naiset11 / 20 + 10
C- pojat kilpasarja8 / 8 + 0
C- pojat pelisarja11 / 20 + 10
C- tytöt8 / 20 + 10
D- pojat kilpasarja6 / 7 + 0
D- pojat pelisarja25 / 20 + 10
D- tytöt kilpasarja6 / 6 + 0
D- tytöt pelisarja6 / 20 + 10
E- pojat kilpasarja8 / 9 + 0
E- pojat pelisarja17 / 20 + 10
E- tytöt kilpasarja6 / 6 + 0
E- tytöt pelisarja7 / 20 + 10
F- pojat12 / 20 + 10
F- tytöt6 / 20 + 10
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo CP1 kilpa24.1.2018 20:20Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko C-pojat6.2.2018 13:31Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV C-pojat28.1.2018 22:26Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL4.2.2018 18:13Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV27.1.2018 08:03Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu CK26.2.2018 22:50Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo20.2.2018 11:39Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko D-pojat 1.2.2018 11:39Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo CP 318.2.2018 20:15Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL4.2.2018 18:15Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe06Whites13.2.2018 20:09Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu CP26.2.2018 22:48Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa CP27.2.2018 21:27Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV CPP3.2.2018 17:53Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKEPE C-pojat31.1.2018 20:29Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHämeenlinnan PaukkuHml CP25.2.2018 20:17Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo CP224.1.2018 20:20Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTurku-Pesis 19.2.2018 21:54Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaHämeManse PPManse PP Cp31.1.2018 14:22Ei käsitelty
C- tytötEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe c-tytöt14.2.2018 17:28Ei käsitelty
C- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko C-tytöt25.2.2018 12:42Ei käsitelty
C- tytötEtelä-SuomiRoihu ryRoihu1.2.2018 21:50Ei käsitelty
C- tytötKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti C-tytöt5.2.2018 20:35Ei käsitelty
C- tytötHämeManse PPManse PP C-tytöt1.2.2018 16:26Ei käsitelty
C- tytötEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon C-tytöt1.2.2018 07:49Ei käsitelty
C- tytötKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret C16.2.2018 10:10Ei käsitelty
C- tytötSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V Ct28.2.2018 19:06Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko brown1.2.2018 11:36Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo D119.2.2018 11:40Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaHämeManse PPManse PP - D04-0519.3.2018 17:43Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP 28.2.2018 09:40Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiKipe -06, Järvenpääkipe06Whites13.2.2018 20:05Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV white9.1.2018 14:20Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKeVa-D2.2.2018 16:55Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHumppilan VeikotHuVe valkoinen 28.2.2018 10:53Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu19.2.2018 16:11Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaHämeYlöjärven PalloYPA21.2.2018 14:43Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaHämeManse PPManse PP Dp punaiset14.2.2018 15:04Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHumppilan VeikotHuVe sininen 28.2.2018 10:49Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLammin LujaLaLu6.3.2018 07:32Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaHämeHämeenlinnan PaukkuPaukku DP12.2.2018 21:12Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy D-pojat26.2.2018 19:51Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTurku D-pojat20.2.2018 19:07Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe06Blacks13.2.2018 20:30Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V D0427.2.2018 08:27Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo II24.2.2018 07:19Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP11.2.2018 18:00Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaHämeManse PPManse PP D-pojat valkoinen9.4.2018 19:01Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL D-0526.1.2018 09:52Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiPaimion PesisPaiPe9.1.2018 21:44Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV Blue9.1.2018 14:29Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67RP- 6716.2.2018 12:11Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloVipa D27.2.2018 20:12Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo White18.2.2018 20:18Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU punainen28.2.2018 20:43Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiVantaanjoen JuoksuVJJ D-juniorit7.2.2018 06:27Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow 1.2.2018 11:38Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo Blue18.2.2018 20:17Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko DT-0412.1.2018 13:52Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko DT0510.1.2018 21:35Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiJanakkalan JanaJana DT17.2.2018 09:35Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo White2.2.2018 20:07Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu D kilpa24.3.2018 16:39Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti D15.1.2018 23:46Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa DT25.2.2018 17:38Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu D-tytöt1.2.2018 21:46Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaan Palloilijat juniorpesis23.2.2018 16:25Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo.23.2.2018 13:58Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV D-tytöt25.1.2018 18:11Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo Blue2.2.2018 20:03Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaHämeHämeenlinnan PaukkuHML Paukku E-p30.1.2018 19:59Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe Sininen18.2.2018 18:14Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL EP Yellow22.1.2018 17:47Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo E119.2.2018 11:36Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaHämeManse PPManse PPE0626.2.2018 16:08Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow21.1.2018 19:14Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaHämeManse PPMansePP E07 pojat10.3.2018 16:40Ei käsitelty
E- pojat kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP7.2.2018 14:00Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiPuna-Mustat ryPuMu E-pojat6.3.2018 16:58Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo E221.2.2018 15:43Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy E-pojat26.2.2018 19:55Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe24.2.2018 22:02Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe Valkoinen18.2.2018 18:15Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL EP Black22.1.2018 17:49Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Brown21.1.2018 19:17Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe EP19.2.2018 08:25Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV26.2.2018 14:23Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo18.2.2018 20:21Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP28.2.2018 20:57Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaKymenlaaksoSumman PonnistusSuPo E-pojat13.2.2018 17:16Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu E-pojat9.2.2018 15:11Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe E-pojat13.2.2018 14:44Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaHämeHämeenlinnan PaukkuHML Paukku E231.1.2018 20:15Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU E-pojat22.2.2018 15:37Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloVipa EP27.2.2018 20:04Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP mustat27.2.2018 12:20Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu E-tytöt1.2.2018 10:05Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLajy1.2.2018 09:46Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon pesis E-tytöt White1.2.2018 16:16Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe E 06-0721.2.2018 16:08Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP oranssit27.2.2018 12:27Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaHämeJanakkalan JanaJanakkalan Jana E-tytöt6.3.2018 11:23Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko E-tytöt13.2.2018 07:10Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon pesis E-tytöt Blue1.2.2018 16:18Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo20.2.2018 11:46Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa ET25.2.2018 17:32Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaKymenlaaksoSumman PonnistusSuPo E-tytöt13.2.2018 14:37Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV8.1.2018 17:41Ei käsitelty
F- pojatKymenlaaksoPyhällön PyryPyry23.1.2018 22:07Ei käsitelty
F- pojatHämeHämeenlinnan PaukkuHML Paukku Fp30.1.2018 19:50Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV F-pojat1.2.2018 10:02Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo20.2.2018 12:39Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe16.3.2018 19:18Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe F-0818.2.2018 18:11Ei käsitelty
F- pojatKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL F-0912.3.2018 09:05Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow20.1.2018 23:16Ei käsitelty
F- pojatEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKiPe0620.2.2018 08:25Ei käsitelty
F- pojatKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP F-pojat26.3.2018 10:57Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe F-pojat8.3.2018 09:17Ei käsitelty
F- pojatVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe F25.2.2018 14:58Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiVihdin PalloViPa20.3.2018 22:46Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow12.1.2018 09:39Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Brown12.1.2018 09:37Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKePe11.2.2018 15:53Ei käsitelty
F- tytötKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti3.4.2018 08:41Ei käsitelty
F- tytötEtelä-SuomiRoihu ryRoihu F-tytöt28.3.2018 12:06Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko2.1.2018 08:26Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiRiihimäen Pallonlyöjät (2015)RPL 227.2.2018 12:22Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiHumppilan VeikotHuVe 228.2.2018 09:55Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiPäiväkummun PesisPäPe Miehet5.3.2018 13:37Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKePe Miehet10.2.2018 18:46Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiRoihu ryRoihu26.2.2018 22:45Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo24.1.2018 20:31Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiJanakkalan JanaJANA8.3.2018 10:41Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiCobra-Teamcobra 28.2.2018 23:12Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiLatokasken Tiikerit 2015Latokaski25.2.2018 18:58Ei käsitelty
MiehetEtelä-SuomiVihdin PalloViPa M226.2.2018 20:40Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo7.2.2018 19:54Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiJanakkalan JanaJana NAS19.2.2018 19:00Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiVantaanjoen JuoksuVJJ13.2.2018 09:31Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiVihdin PalloViPa N226.2.2018 20:34Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiRoihu ryRoihu II24.3.2018 09:25Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiOtakoppi ryOtaKoppi NAS3.3.2018 08:26Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiLatokasken Tiikerit 2015Latokaski4.2.2018 17:03Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiRoihu ryRoihu NAS25.2.2018 21:28Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiPäiväkummun PesisPäPe22.2.2018 16:26Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiNice-TeamNice-Team26.2.2018 20:51Ei käsitelty
NaisetEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe naiset14.2.2018 17:32Ei käsitelty