Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL läntisen alueen aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miesten piirisarja9 / 20 + 10
C- tytöt aluesarja10 / 9 + 0
C- pojat aluesarja8 / 10 + 0
D- tytöt kilpasarja15 / 15 + 0
D- tytöt pelisarja13 / 15 + 0
D- pojat kilpasarja9 / 10 + 0
D- pojat pelisarja17 / 12 + 0
E- tytöt kilpasarja14 / 14 + 0
E- tytöt pelisarja20 / 21 + 0
E- pojat pelisarja19 / 17 + 0
F- tytöt aluesarja Pohjanmaa10 / 20 + 10
F- tytöt aluesarja Satakunta13 / 20 + 10
F- pojat aluesarja Pohjanmaa16 / 20 + 10
F- pojat aluesarja Satakunta9 / 20 + 10
G- tytöt aluesarja Pohjanmaa6 / 20 + 10
G- tytöt aluesarja Satakunta6 / 20 + 10
G- pojat aluesarja Pohjanmaa9 / 20 + 10
G- pienpeli aluesarja Pohjanmaa7 / 20 + 10
G- pienpeli aluesarja Satakunta10 / 20 + 10
Lady Pesis Pohjanmaa5 / 20 + 10
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C- pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe6.3.2018 10:11Ei käsitelty
C- pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA26.2.2018 19:16Ei käsitelty
C- pojat aluesarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V 10.1.2018 20:00Ei käsitelty
C- pojat aluesarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -04 23.2.2018 08:41Ei käsitelty
C- pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ 310.1.2018 16:51Ei käsitelty
C- pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ 210.1.2018 16:49Ei käsitelty
C- pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ 17.3.2018 14:51Ei käsitelty
C- pojat aluesarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe26.2.2018 18:43Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V9.1.2018 13:30Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe3.2.2018 11:47Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaMailattaret, VaasaMailattaret28.1.2018 23:26Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ1.3.2018 09:36Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaSatakuntaFeraFera C220.1.2018 16:19Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit12.3.2018 17:01Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset25.2.2018 17:47Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe7.3.2018 10:35Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaHämeRuoveden PirkatRuoPi8.2.2018 21:37Ei käsitelty
C- tytöt aluesarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V2.1.2018 11:14Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -0517.2.2018 14:43Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ-05 Musta10.1.2018 18:39Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM27.2.2018 18:26Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK27.2.2018 15:13Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -04 23.2.2018 08:39Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU -0426.2.2018 09:17Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA sininen27.2.2018 15:10Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ-0416.2.2018 10:01Ei käsitelty
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe3.2.2018 11:49Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ17.2.2018 20:41Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA -0621.2.2018 16:01Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaKuortaneen KuntoKuKu26.2.2018 18:06Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA keltainen26.2.2018 19:12Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlistaron Kilpa-VeljetYK-V25.1.2018 14:56Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V -0520.2.2018 10:26Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ-05 Punainen10.1.2018 18:30Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ -0416.2.2018 10:02Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe26.2.2018 08:42Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen2.2.2018 09:50Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V E-pojat21.3.2018 08:45Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV musta2.2.2018 10:25Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVähänkyrön ViestiVäVi26.2.2018 08:38Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaSatakuntaKaaron RoimaKaaRo12.3.2018 09:11Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -0626.2.2018 20:27Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaSatakuntaKöyliön LallitKöLa -053.1.2018 13:21Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ -0611.3.2018 18:18Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVaasan Maila Sininen18.1.2018 14:45Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaPomarkun PyryPomPy26.2.2018 16:09Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera D-2 23.1.2018 10:40Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaHämeRuoveden PirkatRuoPi mustat6.2.2018 18:49Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-mustat3.1.2018 10:03Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen25.1.2018 14:49Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera D11.2.2018 08:09Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta25.1.2018 14:45Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaKa18.1.2018 21:56Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ10.1.2018 15:44Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy15.1.2018 13:56Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut Pori Pesäkarhut D-punaiset2.1.2018 16:06Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaHämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä-0411.1.2018 16:47Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ17.2.2018 20:23Ei käsitelty
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ-0411.1.2018 10:04Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä17.2.2018 19:49Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVähänkyrön ViestiVäVi Fyrryttäret18.1.2018 12:15Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK0523.1.2018 12:07Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaHämeRuoveden PirkatRuoPi valkoiset6.2.2018 20:04Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaSatakuntaEi seuraaMAJU D2/UPV16.2.2018 21:48Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen25.1.2018 14:54Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen2.2.2018 09:58Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaSatakuntaFeraFera E131.1.2018 20:54Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-valkoiset2.1.2018 19:41Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe9.2.2018 12:23Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V2.1.2018 13:44Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVaasan Maila Oranssi18.1.2018 14:49Ei käsitelty
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA26.2.2018 19:28Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaKuortaneen KuntoKuKu26.2.2018 18:14Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen2.2.2018 10:15Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ -072.3.2018 11:32Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä1.3.2018 10:42Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe3.1.2018 10:34Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V 3.1.2018 10:06Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P068.1.2018 08:35Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA -0726.2.2018 19:08Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM, E-pojat19.2.2018 08:48Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ -07 Punainen5.2.2018 13:24Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -0618.2.2018 11:57Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P083.4.2018 09:07Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU27.2.2018 09:17Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P07 Musta5.2.2018 13:22Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe5.2.2018 13:05Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -0710.1.2018 10:58Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaJalasjärven JalasJaJa1.3.2018 15:12Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV musta2.2.2018 10:18Ei käsitelty
E- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ17.2.2018 20:59Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E062.1.2018 10:08Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaHämeManse PPManse PP -072.2.2018 14:03Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.2.2018 09:01Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ7.1.2018 13:57Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera E216.2.2018 09:49Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut -074.1.2018 19:17Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA 26.2.2018 18:55Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe 06-0727.2.2018 08:33Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera E131.1.2018 20:50Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä valkoinen28.2.2018 18:25Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ17.2.2018 21:06Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK-0628.1.2018 13:36Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaHämeManse PPManse PP -061.2.2018 21:44Ei käsitelty
E- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T06-0725.1.2018 14:59Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM E-tytöt1.3.2018 14:15Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaSatakuntaKöyliön LallitKöyliön Lallit3.1.2018 12:16Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V E-tytöt27.2.2018 19:45Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLaihian LujaLujapesis23.2.2018 10:06Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.2.2018 09:07Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut 678.1.2018 19:12Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV musta2.2.2018 10:11Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen2.2.2018 10:08Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaJurvan LiekkiJurvan Liekki22.2.2018 19:19Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA26.2.2018 18:59Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä sininen28.2.2018 18:28Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaHämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä 11.2.2018 14:51Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaPeräseinäjoen ToivePeTo -0621.2.2018 19:32Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T08 punainen4.3.2018 20:52Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ E215.2.2018 08:30Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T08 musta4.3.2018 20:50Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaHämeRuoveden PirkatRuoPi13.2.2018 20:54Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe 06-0721.2.2018 16:24Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V27.2.2018 21:54Ei käsitelty
E- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ2.3.2018 17:07Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaJurvan LiekkiJurvan Liekki20.3.2018 19:00Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaKa25.3.2018 13:08Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaYlistaron Kilpa-VeljetYK-V25.1.2018 14:58Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä28.3.2018 15:23Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P09 Black20.3.2018 11:34Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLaihian LujaLujapesis 6.3.2018 08:11Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV2.2.2018 10:41Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaJalasjärven JalasJaJa28.3.2018 14:57Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P09 Red20.3.2018 11:28Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA -0826.2.2018 19:02Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P083.4.2018 09:10Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ9.4.2018 21:00Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe9.2.2018 14:21Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU Red31.3.2018 12:50Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-0921.2.2018 17:13Ei käsitelty
F- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU White31.3.2018 12:23Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V F-pojat 08/ PomPy F-pojat18.3.2018 21:11Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaHämeIkaalisten TarmoIkaalisten Tarmo6.4.2018 14:14Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaHämeManse PPManse PP14.3.2018 09:58Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa1.2.2018 08:55Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaKöyliön LallitKöLa17.1.2018 09:06Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V 099.3.2018 20:36Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe 8.3.2018 09:21Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe20.3.2018 20:58Ei käsitelty
F- pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F-pojat25.1.2018 09:16Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä 8.2.2018 15:50Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV2.2.2018 10:13Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T094.3.2018 23:59Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLaihian LujaLujapesis22.3.2018 09:51Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T084.3.2018 20:53Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVähänkyrön ViestiVäVi27.3.2018 19:33Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM F-tytöt31.3.2018 19:33Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK valkoinen19.3.2018 17:07Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK sininen19.3.2018 16:54Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe25.2.2018 15:46Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ 23.1.2018 15:18Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V20.2.2018 18:38Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaHämeManse PPManse PP 21.1.2018 21:24Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V F-tytöt7.1.2018 18:33Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPomarkun PyryPomPy F-Tytöt10.3.2018 23:08Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLPjr28.2.2018 21:34Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F0918.1.2018 14:56Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaitilan Jyske 1.3.2018 15:39Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaKöyliön LallitKöLa4.1.2018 18:16Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaFeraFera F24.2.2018 20:00Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaKeski-SuomiHämeenkyrön RäpsäRäpsä29.3.2018 08:50Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F-0823.1.2018 21:51Ei käsitelty
F- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaFeraFera F11.2.2018 15:31Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T11 Mustat11.3.2018 13:14Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T105.3.2018 09:55Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLaihian LujaLujapesis22.3.2018 10:07Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T11 Punaiset11.3.2018 13:11Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM G-jun.27.4.2018 09:22Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe g-tytöt27.4.2018 08:36Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaJurvan LiekkiJurvan Liekki20.3.2018 19:30Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaHämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä30.3.2018 15:43Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaSatakuntaMerikarvian LukkoMeLu10.4.2018 15:18Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaSatakuntaHarjavallan JymyHa-Jy18.1.2018 11:08Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaHämeManse PPManse PP 19.3.2018 21:30Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa G24.6.2018 09:32Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V G-pojat21.3.2018 17:16Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe28.3.2018 09:11Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G24.6.2018 09:32Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G125.1.2018 09:24Ei käsitelty
G- pienpeli aluesarja SatakuntaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa G131.1.2018 14:09Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU11.3.2018 13:48Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P10/11 Punainen9.4.2018 17:36Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLappajärven VeikotLaVe7.4.2018 18:50Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaJalasjärven JalasJaJa28.3.2018 14:48Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ9.4.2018 20:55Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa31.1.2018 14:35Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe28.2.2018 10:46Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P10/11 Musta9.4.2018 17:38Ei käsitelty
G- pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA 19.3.2018 13:47Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaÄhtärin UrheilijatÄhtU13.2.2018 14:03Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA19.3.2018 13:44Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä13.3.2018 12:58Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ9.4.2018 20:50Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV2.2.2018 10:22Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaKa26.2.2018 18:29Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaFeraFera12.2.2018 21:40Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V12.2.2018 20:53Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut18.2.2018 09:55Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ 12.3.2018 11:06Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja SatakuntaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy26.3.2018 16:15Ei käsitelty
G- tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V G-tytöt9.1.2018 20:57Ei käsitelty
Lady Pesis PohjanmaaEtelä-PohjanmaaMailattaret, VaasaMailattarien Ladyt12.4.2018 08:32Ei käsitelty
Lady Pesis PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäLapuan Virkiä Ladyt12.2.2018 19:36Ei käsitelty
Lady Pesis PohjanmaaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyLaaka-Flikat19.3.2018 18:34Ei käsitelty
Lady Pesis PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLappajärven VeikotLaVe9.4.2018 20:46Ei käsitelty
Lady Pesis PohjanmaaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyJymy-Iitat25.3.2018 18:10Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaKylävuoren KaikuKylKai23.3.2018 16:02Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaMunakan UrheilijatMU28.3.2018 15:20Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU9.4.2018 21:11Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV musta2.2.2018 10:37Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen2.2.2018 10:34Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaVähänkyrön ViestiVäVi 222.2.2018 15:51Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ C115.1.2018 22:43Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ17.2.2018 20:32Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaLaihian LujaLujaPesis28.3.2018 18:20Ei käsitelty